سفره تولد

تا قبل از تولید سفره تولد، توسط مجموعه تولیدی مسترتم،بارها و بارها بازار داخلی را بررسی نمودیم.ومتوجه انبوه کالای وارداتی سفره تولد  چینی در بازار داخلی شدیم ؛و با توجه به اینکه اغلب مشتریان درجشنهای تولدخود از سفره تولد بصورت یکبارمصرف استفاده می نمایند.

لذا مجموعه تولیدی مسترتم اقدام به طراحی و تولید سفره تولد در سری طراحی تم تولد مورد نیاز جشنها و میهمانیها نموده است.

چرا سفره تولد پانیداپک؟

اولین تولید کننده سفره تم تولد در ایران مجموعه تولیدی مسترتم بوده است .

مجموعه تولیدی مسترتم با هدف جایگزینی سفره تولد پانیدا پک بجای نمونه وارداتی ان پس از بررسی انواع کالاهای مشابه وارداتی اقدام به طراحی سفره تولد نموده است؛ که از بهترین مواد اولیه بهداشتی پتروشیمی داخل تهیه و تولید شده است. ضخامت فیلم سفره تولد پانیدا پک در مجموعه تولیدی مسترتم در جهت رضایت مشتریان محترم بصورت 3 لایه در ابعاد 110*200 سانتی متروچاپ 5 رنگ تولید و بسته بندی شده است.

علاوه بر ان با توجه به اینکه اکثر این سفره های تولد در جشنهای تولدوبا رنگ تم تولد خاص ان جشن باید منطبق باشد.لذا با توجه به سلیقه و تزئینات جشن تولدمصرف کننده داخلی سفره های تولد  در طرحهای مختلف تم تولد از خردسال تا بزرگسال تولید و عرضه شده است.

مسئله مهم دیگری که در تولید و طراحی سفره تولد پانیدا پک (مسترتم)لحاظ شده است؛ ضخامت 40 میکرونی،چاپ 5 رنگ بسیار شفاف و ابعاد 110*200 سانتی متری 8 نفره ان می باشد؛که سفره تولد پانیدا پک را از سایر محصولات چینی و سایر تولید کنندگان این محصول متمایز می نماید.

و نکته مهمی که باید به ان اشاره نموده مجموعه تولیدی مسترتم از تولید اولین سفره تولد خود تا حال کیفیت و ضخامت و ابعاد خود را در جهت تکریم مصرف کنندگتن محترم با ثبات قیمت حفظ کرده است.

رنگبندی سفره تولد پانیداپک(مسترتم)

سفره تولد پانیدا پک با چاپ بی نظیر خود در انواع تم تولد در جهت تزئینات و مراسم جشن تولدو تم تولد تولید و عرضه می شود.

سخن اخرمسترتم!

در انتها امید است؛ با سفره تولد، مجموعه تولیدی مسترتم با دادن جلوه خاص به جشنهای تولد شمامصرف کننده محترم،درشادیهای شما هم سهیم باشیم.