کاردوکفگیر(کاردو کفگیرتم تولد)

تا قبل از تولیدکاردوکفگیر، توسط مجموعه تولیدی مسترتم،بارها و بارها بازار داخلی را بررسی نمودیم.ومتوجه انبوه کالای وارداتی کاردوکفگیر  چینی در بازار داخلی شدیم ؛و با توجه به اینکه اغلب مشتریان درجشنهای تولدخود از کاردوکفگیرکیک بری بصورت یکبارمصرف استفاده می نمایند.

لذا مجموعه تولیدی مسترتم اقدام به طراحی و تولید کاردوکفگیرکیک بری در 7 رنگ تم تولد مورد نیاز جشنها و میهمانیها نموده است.

چراکاردو کفگیرکیک بری مسترتم؟

مجموعه تولیدی مسترتم با هدف جایگزینی تولید کارد وکفگیر کیک بری بجای نمونه وارداتی ان پس از بررسی انواع کالاهای مشابه وارداتی اقدام به طراحی کارد و کفگیر برش کیکی نموده است؛ که از بهترین مواد کریستال بهداشتی پتروشیمی داخل تهیه و تولید شده است.

علاوه بر ان با توجه به اینکه اکثر این کاردو کفگیرهای پلاستیکی در جشنهای تولدوبا رنگ تم تولد خاص ان جشن باید منطبق باشد.لذا با توجه به سلیقه و تزئینات جشن تولدمصرف کننده داخلی این کاردوکفگیرها در 7 رنگ تم تولد از خردسال تا بزرگسال تولید و عرضه شده است.

مسئله مهم دیگری که در تولید و طراحی این کاردو کفگیر های پلاستیکی لحاظ شده است؛دو شیار 2.5 و 1.2 سانتی روی دسته کاردو کفگیر کیک بری می باشد.این دو شیار این امکان را به مصرف کننده می دهد؛ تا تاپرها و تزئینات روبانی خود را از داخل این شیارها عبور داده و علاوه بر رنگبندی کاروکفگیر پلاستیکی جلوه تم جشن تولد و تم تولد انتخابی جشن خود را بر روی کارد و کفگیر براحتی تزئین نماید.

رنگبندی کاردوکفگیرمسترتم

کاردوکفگیر کیک بری مسترتم در 7 رنگ زرد،ابی،سبز،قرمز،صورتی،بنفش و کریستالی شفاف در جهت تزئینات و مراسم جشن تولدو تم تولد تولید و عرضه می شود.

سخن اخرمسترتم!

در انتها امید است؛ با تولید کاردو کفگیرتم تولد، مجموعه تولیدی مسترتم با دادن جلوه خاص به جشنهای تولد شمامصرف کننده محترم،درشادیهای شما هم سهیم باشیم.